léto 2019

Mám teď takovou psavou náladu. Prázdniny rychle plynou a já bych chtěl zrekapitulovat, co jsem zatím stihl. Ačkoliv mám pocit, že toho zas tak moc nebylo, od poslední zkoušky ve škole 6.6. uběhly už dva měsíce.

První věcí hned po škole byl 24 hodinový výlet do Londýna. Opět šlo o čistě hudební  akci, v O2 aréně jsem měl možnost vidět Tame Impalu. Skvělý zážitek, skvělý koncert. Pak přišel týden a půl relativně nespoutaného pití a užívání si volnosti. Viděl jsem Maniaka na Stalinu, třetí přednášku Vladimíra o architektuře let 58-89. Začal jsem koukat na geniální seriál The Office. Americkou verzi. Na Kampě jsem viděl novou slovenskou prezidentku Zuzanu Čaputovou. Je nádherná!

Pak přišel Metronome, kterému jsem věnoval samostatný článek. Ten stejný víkend k nám do Prahy přijeli kamarádi a šli jsme společně na demošku na Letnou. O den později jsem odjel do Drážďan za spolužákem z gymplu. To město je vlastně hezčí, než jsem čekal. A blízko, dvě hoďky z Prahy. A přitom mentalita lidí je tak jiná.

Týden relaxu v Ostravě, tři dny na chatě u prarodičů. Hodně dílů Office, skoro žádnej chlast. Pak na otočku do Prahy a Pohoda. Úžasný festival, tři noci na dospání se a Colours. Hodně vodky. Pak odpočinout den dva a honem do Prahy. Koncert Nicka Masona, bubeníka z Pink Floyd a konečně uzavření kruhu. Ze všech žijících byl poslední kterého jsem hrát neviděl. Bomba. Další piva na Náplavce. 

Vltava s dětma jako loni. Počasí nám sice tolik nepřálo, ale i tak paráda. Dovolená počesku. Za rok jedem zas, chill na člunu se neomrzí. A pak dva dny na odpočinek a Povaleč. A here I am. 5. srpna, v metru, doma v Praze. Uteklo to, ale na nudu nebyl čas. Skoro ani na odpočinek. Do školy zbývá měsíc a 10 dnů, a já je hodlám využít, jak nejlépe to jen půjde!