ZS 2018/19

Život letí dál, a já nic nestíhám.
Dokonce i 1/4 ZS je pryč. Ze 13 týdnů zbývá 9. A já se ještě pořádně nezabydlel.

Je neděle, jsem doma v Hrabyni. Včera proběhlo druhé kolo senátních voleb. Od středy detoxuju alkohol. Od června jsem sem nepsal o své životní situaci, kam jsem se posunul atd.

Začnu školou. Rozhodl jsem se, že Bc. na VŠE dodělám. Zároveň jsem si vymyslel plán “naberu si na tenhle semestr, co možná nejvíc předmětů a do konce studia si pak vystačím s cca 25 kredity. A ty narvu do jednoho/dvou dnů.” Krásné, jen kdyby mi to vyšlo. Bohužel mi několik volitelných i povinných předmětů nebylo přiděleno. Takže rychlá změna plánů. Letos dodělám matiku. Celkem nakonec 34 kreditů. Pokud všechno ukončím budu mít 91 kreditů, což je přesná půlka. Wish me luck.

ZS 2018/19
ZS 2018/19

Máme byt. Byt, kde spolu budem žít. Je v Modřanech, má rohovou vanu, má myčku a má balkon. Po 20 letech života mám velkou postel. Zařídit pokoj stálo asi 4x víc, než jsem si myslel. A to jsem v Ikei bral jen to nenutnější. Platíme každý sedmičku, do školy to mám asi 40 minut. A před domem je Billa, dvě zastávky vedle Kaufland s Lidlem. A McD. Docela v pohodě poloha. A bydlím se svými nejlepšími kamarády z Ostravy – Danem a Bárou.

Škola je stejné šmelo jako loni. Minulý týden jsem měl celkem krizi z toho, že vlastně vůbec netuším, čím budu. Bakalář všeho a ničeho. Je to takový další gympl. Ale ono to něják dopadne.